Teljes munkaidős
Tinódi u. 1-3A
Posted 2 years ago

Social media account manager kollégát keresünk! 💻

Rád vár a 15 éves múlttal és számtalan nemzetközi ügyféllel rendelkező budapesti kommunikációs cégünk, ha a digitális és social média piacot jól ismerő, önálló, határozott, tapasztalt szakember vagy, aki kihívásnak tekinti a stratégiai döntéseket és a kreatív feladatokat! A piac vezető cégeinek adhatsz nálunk tanácsot.

Főbb feladataid lesznek:

  • multinacionális ügyfelek digitális és social media feladatainak ellátása
  • tartalmak előállítása
  • pipeline-ok írása
  • hirdetések beállítása
  • social media figyelések, riportok összeállítása
  • projektek teljes menedzsmentje
  • a feladatokhoz tartozó alvállalkozók kezelése, pénzügyi folyamatok ellenőrzése
  • rendszeres ötletelés a meglévő ügyfeleken
  • prezentációk elkészítése és prezentálása magyar és angol nyelven.

Elvárások:

  • legalább 3 éves önálló tapasztalat vállalati vagy brand kommunikációs Facebook/Instagram/Linkedin oldal menedzsmentjében
  • stratégiákat állít össze, amelyeket prezentációs formában képes előadni angolul és magyarul
  • ügyfeleit önállóan kezeli
  • ismeri a Facebook/Linkedin/Instagram/Google Ads hirdetési rendszereket
  • van analitikus gondolkodása
  • tisztában van a munkáját érintő jogi szabályozásokkal
  • copywriting tapasztalattal/affinitással rendelkezik
  • felsőfokú, nemzetközi munkakörnyezetben is használt angol nyelvtudás
  • rendszeresen tájékozódik a munkájához szükséges trendekről, önállón követ szakmai oldalakat

Amit kínálunk:

  • megbecsülést
  • versenyképes jövedelmet
  • telefontérítést
  • nemzetközi ügyfelek kreatív projektjein tudsz dolgozni
  • rendszeresen képzést kapsz a legújabb trendekből
  • előrelépési lehetőséget
  • heti egy home office
  •  jó kollégák, klassz iroda

Kövess minket a közösségi oldalakon is:

Job Features

Job Category

Digital marketing, Social Media

A valid email address is required.
A valid phone number is required.